KONKURS


Weź udział

Wyślij zdjęcie pracy swojego dziecka

przedstawiającą hasło "Dziękujemy Mamom"

i wygraj wspaniałe nagrody!

#Dziękujemy


Mamom


KONKURS ZAKOŃCZONY

SPRAWDŹ WYNIKI »

Co można wygrać w naszym konkursie?

3 zestawy prezentów dla mamy i dziecka:

Dla mam:

- publikacja PWR
- różowa czapeczka top agrar Polska

Dla dzieci:

- koszulka "Będę rolnikiem"

- Puzzle 120 elementów

- Traktor zabawka (model zależny do dostępności)

- Kubek "Będę rolnikiem"

+

Konkurs z okazji Dnia Matki rozstrzygnięty

Serdecznie gratulujemy wygranym!


Nagrody trafiają do:

    Anny z Wasilkowa

      Anny z Nakła nad Notecią

      Moniki z Rudy Śląskiej

Do kiedy trwa konkurs ?

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Konkurs trwa do 24 maja 2020 roku.


Pozostały czas na wysłanie zgłoszenia:

Co musi zawierać zgłoszenie ?

Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie pracy dziecka pod tytułem "Dziękujemy Mamom".

Może mieć dowolną formę: np. laurki, układanki.

Dodatkowo rodzic musi odpowiedzieć na pytanie: "Co urzekło Cię w pracy Twojego dziecka?"

Komisja konkursowa wybierze najbardziej kreatywne prace i odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie wypełnij poniższy formularz:

Wybierz...
Dane osoby wysyłającej zgłoszenie:
Chętnie poinformujemy Cię o seminariach, szkoleniach, konkursach, usługach/produktach adresowanych do branży rolniczej. Przekaz dostosujemy do Twoich potrzeb w oparciu o dane o twojej działalności przekazane nam teraz i/lub w kolejnych kontaktach. Czasem zapytamy o opinię na temat naszej oferty i dostarczanych Tobie treści. Zawsze masz prawo do sprzeciwu w tym zakresie. 
* Zakreślenie pola oznacza zgodę na przekaz profilowanych treści marketingowych i handlowych, zawsze możesz ją cofnąć. 

2. Zgadzam się na przekazywanie mi profilowanych informacji marketingowych i handlowych przez PWR dotyczących ofert PWR, spółki powiązanej AgriContact Sp. z o.o. i ich partnerów poprzez:


Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR/my), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

czytelnik@topagrar.pl

kontakt

www.topagrar.pl
61 8 619 619

top agrar Polska,

ul. Metalowa 5,

60-118 Poznań